Spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2- se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, pouk izvaja prilagojeno in na daljavo tudi za učence razredne stopnje od 1. do 5. razreda matične in podružnične šole,  skladno z Odredbo o omejitvi vstopa in gibanja v vzgojno-izobraževalnih ustanovah  v Občini Sodražica.

Pouk na daljavo bo potekal  preko aplikacije MS Teams.

Učiteljice bodo naložile gradiva za pouk v mape predmetov in se okvirno držale urnika posameznega dne.

Prilagam kratka filma o vstopu v Oblak 365 in o prijavi v MS Teams.

V primeru, da boste potrebovali dodatno pomoč glede namestitve programa, se obrnite na računalničarja g. Donalda, ki je dosegljiv na naslovu donald.begus@os-sodrazica.si.

Za učence od 1. do 5. razreda, ki jim starši oziroma njihovi skrbniki ne morete zagotoviti varstva  in so zdravi,  bo šola zagotovila  nujno varstvo. V kolikor ga nujno potrebujete, sporočite z odgovorom na to sporočilo, v katerem navedete dan in datum ter čas varstva od kdaj do kdaj.

V primeru dodatnih vprašanj sem vam na voljo preko elektronske pošte ali telefona, ki sta objavljena na šolski spletni strani.

Vsem želim veliko zdravja in vas lepo pozdravljam.

Majda Kovačič Cimperman, ravnateljica

ODREDBA 16 10 2020